Sıkça Sorulan Sorular

Burada bulamadığınız soru / sorunlar için hiç çekinmeden formu doldurabilirsiniz.

Ödeme & Geri ödeme

Bu durum tüm alışveriş sitelerinde aynıdır. Gönderilen ödemenin karşı tarafa ulaştığının kontrolü ve onaylanması gerekiyor. Bu süreç çoğu kez birkaç saat içinde tamamlanabildiği gibi, bazı durumlarda 12 saate kadar uzayabiliyor. Eğer gönderinizin ekran görüntüsünü iletirseniz ekibimiz erişiminizi hızlıca açacaklardır.

Eğitimler hakkında

İlgili modül güncellenerek yeniden yüklendiğinde kaldırılan eski versiyonla birlikte bu bilgi kaybolacaktır maalesef. Bu defaya mahsus kaldığınız yeri kendiniz bulmak zorundasınız. Özellik yeni modülde devam edecektir.
Lütfen görüntü alanının hemen solundaki “Tam ekran yap” düğmesine tıklayınız.
Eğitimi ve sınavı başarılı oluncaya kadar 3 kez alabilirsiniz. Eğitim siz bitti demeden bitmiyor. Tamamladığınızı ve sınava hazır olduğunuzu düşündüğünüzde “Eğitimi tamamla” butonuna basmalısınız. Bu şekilde bir hakkınız tamamlanmış olacak ve sınavı alma hakkınız doğacaktır.
Olay Öncesi eğitimi 5 modülden oluşuyor. Sertifikaya hak kazanabilmek için her birini ayrı ayrı tamamlamalı ve her biri için kendi sınavlarını da geçmiş olmalısınız. Ancak o takdirde Olay Öncesi eğitimi sertifikasını almaya hak kazanıyorsunuz.
Gerekli sınavları tamamladığınızda o eğitimin sertifikası otomatik olarak hazırlanır ve profilinizde (sertifikalarım bölümünde) erişiminize açılır. PDF formatındaki bu belgeyi bilgisayarınıza indirebilir, iş başvuruları için C.V.’nize ekleyerek e-posta olarak gönderebilir veya bir yazıcıdan (fotoğraf kağıdı önerilir) çıktısını alabilir, bunu ilgili yerlere sunabilir, çerçeveleyerek asabilirsiniz. Üyeliğiniz süresince hesabınız üzerinden bu belgeye her zaman ulaşabilirsiniz.
Bu çok önemli bir özellik. Sertifikanızın gerçekliğini bu yolla ilgili mercilere kanıtlayabilirsiniz. Günümüzde hemen her akıllı telefonda bulunan veya kolayca indirilebilen karekod okuyucu bir programa bu desen okutulduğunda otomatik olarak sitemize yönlendiriliyorsunuz ve sertifikanızın geçerliğine dair bilgilere ulaşılabiliyor.
Muhtemelen taracıyınız ile alakalı geçici bir durumdur. Tarayıcınızda geri giderek tekrar giriniz, düzelecektir.

Cevabını burada bulamadığınız sorularınız için..

  • Katılımcı kaydı
Şifrenizi mi unuttunuz? Aşağıdaki kutuya kayıt olurken girdiğiniz e-mail adresinizi yazın ve gönderin. E-mailinize gelecek olan talimatlara göre yeni şifrenizi oluşturun.
Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.