Özel güvenliğin gelişimi için diğer pek çok alanda olduğu gibi en önemli etken eğitim, özellikle alan eğitimleridir. Bu sektörde çalışanların pek çoğu uzun süreli çalıştıkları için ihtiyaç duyulan konulardaki eğitimin çağın gereği olarak bilgisayar ortamı ve uzaktan eğitim olarak yapılması önemlidir. Bu alanda, başlatılan eğitim projesinin çok yararlı olduğunu değerlendiriyorum. Umarım kursiyerler bundan ziyadesiyle yararlanıyorlardır.

Yusuf Vehbi DALDA

Güvenlik ve Eğitim Uzmanı

 

Önleyici davranışlar, güvenlik prensipleri gayet net anlatılmış. Güncel meslek risklerinin ve çalışanın oluşturduğu zafiyetlerin nasıl giderileceği akılda kalıcı, nefis işlenmiş. Detaylı ve spesifik noktalara dokunulmuş. Eğitim görsellerle oldukça iyi desteklenmiş. Sektöre ciddi katkı sağlayan bu eğitim modülleri; uygulama ve insana ulaşım konusunda harcanan zaman ve maliyeti de göze alırsak mükemmel bir fırsat.

 İbrahim TOKGÖZ

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.

Kayıp Önleme Güvenlik Birim Yöneticisi

 

Öncelikle profesyonel anlamda bu eğitim setini sektörümüze kazandırdığınız için çok teşekkür ederim. Meslek mensuplarının temelde alması gereken bilinci kısa, öz ve kalıcı olarak edinebilmeleri için önemli ve benzeri olmayan bir materyal. Özellikle temelde vakit problemi olan biz yöneticiler için zaman ve mekân kavramının ortadan kalkması azami önem taşıyor. Eminim eğitime önem veren tüm kuruluşlar tarafından kısa zaman içerisinde benimsenecektir. Sanırım sistemin ilk öğrencilerinden biriyim. Olağan üstü bir deneyimdi. Tüm meslektaşlarıma önemle tavsiye ediyorum.

 Erkan ENGİN

Schenker Arkas Country Security Chief

 

Uzun yıllara dayalı tecrübelerden derlenmiş çok değerli Türk bilgi birikiminin üst düzey kalitede sunulmuş olması övünç vericidir. Modüllerin uluslararası alanda da talep göreceğine kuşku duymuyorum.

Kadir DALGIÇ

Ciner Grup Güvenlik Koordinatörü

 

Tarafınızca hazırlanan eğitimlerin sektörümüzde çalışan tüm güvenlik görevlilerinin dikkatlice izleyerek bilgi edinmeleri halinde sektörümüze olumlu yönde katkı sunacağı aşikardır.

Nihat AKARÇEŞME

Al Baraka Türk Güvenlik Müdürü

 

Emeğinize ve elinize sağlık çok faydalı bir proje olacağı kesin. Özel Güvenlik Sektörünün en büyük sıkıntılarından bir tanesi vardiyalı çalışma sisteminin getirdiği eğitim planlamalarına ilişkin zorluklar. Uzaktan Eğitim Modeli bu alanda farklı bir çözümle karşımıza çıkıyor. Tebrikler.

Adil BAYKURT

Hilal Yakın Koruma ve Özel Güvenlik

Eğitim Hizmetleri A.Ş. Yöneticisi

 

Tebrikler. Mükemmel olmuş. Sektör için çok güzel bir kazanım. Elinize, emeğinize sağlık.

Sibel Ertan KUYUMCU

Yönetim Sistemleri Koordinatörü, Eğitmen