Garanti, İade ve Geri Ödeme Politikamız

Yasal Uyarı

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde aşağıdaki bilgilendirmeleri kabul etmiş sayılırsınız.

www.akademya.tv hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.

 Garanti Koşulları

 www.akademya.tv sitemizden herhangi bir modül veya modüller paketi satın aldığınızda, bu dersler boyunca destekleneceğinizi garanti ederiz.

 https://akademya.tv/’nin elektronik ticaret aktivitesi tamamen görsel destekli eğitsel içerik geliştirme ile ilgilidir. Söz konusu ürünlerin teslimi sadece İnternet üzerinden gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden teslim edilen yazılım ve içeriklerin kullanımıyla ilgili olarak gerekli bilgiler (kullanıcı adı, şifre vb.) elektronik posta üzerinden müşteriye ulaştırılır, teknik destek vb. konularda yine elektronik posta ya da telefon ile hizmet verilir.

 www.akademya.tv’ın kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan www.akademya.tv kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 www.akademya.tv hiçbir kullanıcı donanımından sorumlu değildir (örnek; bilgisayar, modem, internet bağlantısı, hoparlör, kulaklık ve bunun gibi). Diğer bir deyişle, Profil sayfanızdan/durumunuzdan ve gerekli teknik testlerden sadece öğrenci sorumludur.

SSL ile güvenli çalışan www.akademya.tv hiçbir şekilde www.akademya.tv üzerinde reklamı yapılan farklı web sayfalarından, SSL programından, bankalardan, para transferi sürecinden ve bunun gibi www.akademya.tv ile direk ilişkili olmayan nedenlerden kaynaklı öğrencinin uğrayabileceği zararlardan sorumlu TUTULAMAZ! Öğrenci bu maddeyi okuyup anladığını kabul eder.

 www.akademya.tv, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdurabilir. www.akademya.tv durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

İptal ve İade Politikası

YASAL UYARI: 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (Video, DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.

BU İADE ve CAYMA HAKKI SADECE KULLANILMAYAN BİR EĞİTİM PAKETİ İÇİNDİR. Bir eğitim paketi satın aldığınızda ve bu eğitimi açtığınızda artık bu ürün kullanılmış bir ürün sayılır ÜCRET İADESİ YAPILMAZ ! LÜTFEN BUNA GÖRE TEDBİR ALINIZ ve PLANLAMA YAPINIZ!

www.akademya.tv, yukarıdaki kapsamda, ücretli uzaktan bilgisayarlı eğitim dersleri sağlayan bir eğitim platformudur. Bu dersler bizim web sitemizde ve sunucularımızda hizmetinize sunulan ve internete bağlı çalışan programlardır ve buradan yapılan alışveriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir.

İlgili modülü açmadan hizmeti iptal etmek isterseniz, yapmış olduğunuz ödeme yöntemine uygun olarak, yapılan ödemenin gerçekleştiği banka havale adresinize veya ödemenin yapıldığı kredi kartınıza ilgili bankanın uygulamaları paralelinde kısa süre içinde geri ödenecektir. Ödemelerde ve gerektiğinde ödemelerin iadesinde banka kayıtları dikkate alınır. Yukarıda belirtilen şartlar dışında öğrenciye hiçbir ödeme yapılmaz.

Tüm para iadelerinde sizden www.akademya.tv‘ye bir ödeme gelirken ve www.akademya.tv‘den size bir ödeme yapılırken bankaların, online ödeme sistemlerinin ve bunun gibi para gönderme araçlarının yapacak olduğu kesintiler, para transfer ücretleri vb. gibi sair masraflar size gönderilecek olan toplam ücretin içerisinden kesilir. www.akademya.tv para transfer masraflarından sorumlu değildir.

Yukarıda belirtilen açmama şartı haricinde iptal ya da iade durumu bulunmamaktadır.

SATICI kayıtlarının geçerliliği

KULLANICI, doğacak ihtilaflarda; https://akademya.tv/’nin defter ve bilgisayar server kayıtlarının, göndermiş olduğu elektronik posta ve benzeri iletilerle KULLANICI’nın internet ortamında yaptığı ve https://akademya.tv/’nin sunucularında depolanmış kayıtlarının Hukuk Muhakemeleri Kanununun 199. Maddesi v.d. anlamında geçerli, bağlayıcı, kesin ve öncelikli delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu, yukarıda belirtilen https://akademya.tv/kayıtlarına karşı her türlü itiraz ve bunların usule uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Tebligata esas, posta ve elektronik posta adresi

Taraflar her türlü tebligat için KULLANICI’nın eğitime başvuru sırasında belirttiği, https://akademya.tv/’nin ise site iletisim adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgâh olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulaşmasa bile tebliğ edilmiş kabul edilecektir. İş bu adreslere ait değişiklikler diğer tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

https://akademya.tv/ sözleşme süresi içinde KULLANICI’nın beyan ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap özeti gönderebilir. KULLANICI söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı ya da kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 7 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Anlaşmazlık ve Mahkeme

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda www.akademya.tv ve www.akademya.tv markasının sahibi olan CONSPECTUS Yönetim Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. hizmet alıcı öğrenci ile evrensel insani değerler üzerinde, tüketicinin haklarını koruyarak, iyi niyetle ve şeffaflıkla yaşanılabilecek bir problemin çözülmesi için elinden geleni yapacağını ve ortak bir noktada buluşmak için gerekli fedakarlığı göstereceğini iş bu sözleşme ile öğrencisine beyan eder. Ancak problemin çözümü mahkeme aşamasına gelirse, İstanbul Ticaret ve Tüketici Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin sorumlu olacağını hizmet alıcı (Öğrenci) kabul ve beyan eder.

 CONSPECTUS Yönetim Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.